Pontus Tidemand tegi olulise vangerduse ja osaleb Rootsi MM-rallil

Pontus Tidemand paremal 2017. aasta Rootsi rallil.
Pontus Tidemand paremal 2017. aasta Rootsi rallil. Foto: TT NEWS AGENCY/REUTERS

Rootsi ralliäss Pontus Tidemand jõudis kokkuleppele Tokspordi rallimeeskonnaga, et osaleda kodusel MM-etapil. Lisaks on Tidemand vahetanud kaardilugejat.

«On hea meel teatada, et osalen kodusel MM-rallil Škoda Fabia R5 masinaga. Lisaks tervitan Patrik Barthi, kes on tagasi minu kõrval kaardilugejana,» sõnas Tidemand sotsiaalmeedias. «Viimane kord olime ühes autos 2015. aastal, kui võitsime Rootsi rallisprindi meistrivõistlused.»

Tidemand sai eelmisel hooajal võimaluse sõita ka M-Spordi meeskonnas WRC autoga, kuid jäi kiiruslikult parimatele väga palju alla. Nõnda ei õnnestunud tal selleks hooajaks sõitjakohta teenida ja tuleb taas aste madalamal esineda.

2017. aasta WRC2 maailmameister on Rootsis tihe osaleja. WRC2 arvestuses on Tidemand jõudnud Rootsis kolmel korral poodiumile, neist ühe korra ka kõige kõrgemale astmele. WRC arvestuses tuli Tidemand parimana kahel korral kaheksandale kohale.