Vaata, kes nomineeriti mainekale Laureuse auhinnale

2019. aasta jalgpalli Meistrite liiga võitja Liverpool.

FOTO: Peter Byrne/PA Wire/PA Images

Täna avaldati Laureuse spordiauhindade nominendid. Liverpooli jalgpalliklubi on esindatud kahes kategoorias.

2019. aasta jalgpalli Meistrite liiga võitja Liverpool võib koju viia nii aasta võistkonna kui aasta comebacki Laureuse.

Aasta meessportlane

  • Lewis Hamilton (Suurbritannia) – vormel 1
  • Eliud Kipchoge (Keenia) - kergejõustik
  • Marc Marquez (Hispaania) - motosport
  • Lionel Messi (Argentina) - jalgpall
  • Rafael Nadal (Hispaania) - tennis
  • Tiger Woods (USA) - golf

Aasta naissportlane

  • Simone Biles (USA) - sportvõimlemine
  • Allyson Felix (USA) - kergejõustik
  • Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamaica) - kergejõustik
  • Naomi Osaka (Jaapan) - tennis
  • Megan Rapinoe (USA) - jalgpall
  • Mikaela Shiffrin (USA) - mäesuusatamine

Aasta võistkond

  • Liverpool FC (Inglismaa) - jalgpall
  • Mercedes-AMG Petronas (Saksamaa) - autosport
  • Lõuna Aafrika Vabariigi ragbimeeskond
  • Hispaania meeste korvpallikoondis
  • Toronto Raptors (Kanada) - korvpall
  • USA jalgpallinaiskond

Aasta läbimurre

  • Bianca Andreescu (Kanada) - tennis
  • Egan Bernal (Kolumbia) - jalgrattasport
  • Coco Gauff (USA) - tennis
  • Jaapani ragbimeeskond
  • Andy Ruiz Jr (USA) - poks
  • Regan Smith (USA) - ujumine

Aasta comeback

  • Nathan Adrian (USA) - ujumine
  • Sophia Florsch (Saksamaa) - autosport
  • Christian Lealiifano (Austraalia) - ragbi
  • Kawhi Leonard (USA) - korvpall
  • Liverpool FC (Inglismaa) - jalgpall
  • Andy Murray (Suurbritannia) - tennis

Aasta parasportlane

  • Omara Durand (Kuuba) - kergejõustik
  • Diede de Groot (Holland) – ratastooli tennis
  • Oksana Masters (USA) – suusatamine ja jalgrattasõit
  • Jetze Plat (Holland) – triatlon ja jalgrattasõit
  • Manuela Schar (Šveits) – ratastooli kergejõustik
  • Alice Tai (Suurbritannia) - ujumine

Aasta ekstreemsportlane

  • Italo Ferreira (Brasiilia) - surf
  • Nyjah Huston (USA) - rula
  • Chloe Kim (USA) - lumelaud
  • Rayssa Leal (Brasiilia) - rula
  • Mark McMorris (Kanada) - lumelaud
  • Carissa Moore (USA) - surf
Tagasi üles