Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kerr Kriisa.
Kerr Kriisa. Foto: Nuotr. D.Lukšta

Leedu esiliigas pidi Kerr Kriisa koduklubi Kaunase Žalgirise duubelmeeskond tunnistama võõral väljakul Mažeikiai 89:83 paremust.

Tabeli lõpuossa kuuluv Mažeikiai otsustas praktiliselt kohtumise saatuse avaveerandiga, mis võideti koguni 34:19. Žalgiris tuli küll iga järgneva neljandikuga veidi lähemale, ent vastast kinni püüda ei õnnestunudki.

Pärast Prienaist naasmist teise matši pidanud Kriisa pääses algviisikusse. Ta viskas 26 ja poole minutiga 14 punkti, millest kaheksa viimasel veerandajal, jagas neli resultatiivset söötu, noppis kolm lauapalli, aga patustas ka nelja pallikaotusega. 19-aastasel mängujuhil polnud parim viskepäev, seitsmest kolmesest sopsas kaks.

Ühtlasi lõpetas Žalgirise duubel põhihooaja 14 võidu, 14 kaotuse ja viienda kohaga. Kriisa koduklubi jäi kaheksa parema hulka, kellest moodustub ülemine vahegrupp, kust selguvad omakorda play-off´i paarid.