Oliver Venno vedas Galatasaray järjekordse võiduni

Oliver Venno sooritab ründelööki Fenerbahce kõrge bloki vastu. FOTO: Türgi võrkpalliliidu kodulehekülg Foto: Türgi võrkpalliliidu kodulehekülg

Eesti võrkpalluri Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray teenis Türgi kõrgliigas hooaja 13. võidu, alistades koduväljakul 3:2 (20:25, 22:25, 25:19, 26:24, 15:12) Ankara Halkbanki.

Galatasaray jäi eile peetud kohtumises küll 0:2 kaotusseisu, kuid suutis keerulisest olukorrast välja tulla ning järgmised kolm geimi enda kasuks kallutada. Neljanda geimi lõpus oli vastastel kasutada ka matšpalli, kuid Venno koduklubi teenis kolm punkti järjest, viies mängu viiendasse geimi.

Otsustavas vaatuses haarati juhtpositsioon enda kätte esimestest punktidest saati ning teeniti kolmepunktiline geimivõit.

Diagonaalründaja positsioonil mängiv Venno kogus meeskonna resultatiivseimana 21 silma (+5), lüües 44 tõstest maha 20 (45%).

Halkbanki parimatena tõid Gokhan Gokgoz kui ka Metin Toy võrdselt 22 punkti.

Galatasaray jätkab Türgi Liigas 13 võidu ja kahe kaotusega teisel tabelireal. Esikohta hoiab Fenerbache, kes kaotanud sel hooajal koduliigas vaid ühe mängu.