Jarmo Jagomägi
, Reporter
Roberto Firmino tõusis Liverpooli kangelaseks.
Roberto Firmino tõusis Liverpooli kangelaseks. Foto: Nick Potts/PA Wire/PA Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võitles liider Liverpool võõrsil viimastel minutitel välja 2:1 võidu Wolvesi üle.

Liverpool pääses juba 8. minutil Jordan Hendersoni väravast juhtima ning tundust, et hooaja valitseja läheb taas oma teed. Südikat hooaega tegev Wolves mängis aga isukalt ning vähehaaval saadi mängumootor nurruma.

Kannatlikkus tõi ka edu - 51. esimesel minutil tõi viigi tabloole Raul Jimenez. Indu juurde saanud Wolves oli teisel poolajal kohati isegi ohtlikum, kuid sihile ei jõudnud. Avanenud võimaluse kasutasid külalised ära.

Kohtumise viimase värava lõi Roberto Firmino 84. minutil, vormistades Liverpoolile 2:1 võidu.

Ühtlasi jätkub Jürgen Klopi hoolealuste uskumatu seeria: Inglismaa kõrgliigas ollakse kaotuseta 40 mängu, millest viimased 13 on võidetud. Viimati kaotati punkte 20. oktoobril, kui lepiti 1:1 viiki Manchester Unitediga.

Vaatamata kaotusele on Wolvesil käsil ilus hooaeg, endiselt püsitakse võitluses esineliku koha eest. 23 mängust 22 võitnud ja ühe viigistanud Liverpool kasvatas edu Manchester City ees juba 16-punktiliseks, lisaks on neil mäng varuks.