Saatejuht ning kuningannalt aumärgi saanud rulataja James Threlfall külastab Simple Sessionit

James Threlfall

FOTO: Simple Session

Hinnatud telesaatejuht ning kuningannalt aumärgi saanud rulataja, 26-aastane inglane James Threlfall külastab tänavu taas Simple Sessionit.

Pärast rulalegend Tony Hawki esimese Playstationi videomängu väljatulekut 1999. aastal jäi eelkooliealine Threlfall rulatamise ideest hoobilt sõltuvusse. Kuus aastat hiljem, olles ise alles napilt 12-aastane, tegi poiss lõpuks otsustava sammu ning ostis endale rula – sellest ajast saati on selle väga andekaks sportlaseks võrsunud mehe armastus spordiala vastu üha kasvanud.

James Threlfall frontside air Bristolis

FOTO: Ryan Goold

Juba 15-aastaselt oli ta tuntud tegija, kes esindas nimekaid jalanõudetootjaid ja jookide kaubamärke ning sai tuntuks üle kodumaa. 18-aastaselt allkirjastas Threlfall lepingu Briti elamusspordirõivaste kaubamärgiga Animal, mis noormehe üheks riigi kõige progressiivsemaks rulatajaks kuulutas – tiitel, mida inglane ka Simple Sessionil on n-ö kaitsmas käinud. 

Vaata James Threlfalli võistlejaprofiili Simple Sessioni kodulehel.


Elava loomuga Threlfallil on alati olnud kirge figureerida kaamera ees ning tema edu ekstreemspordis on talle selleks palju võimalusi andnud. Pärast lühikesi rolle erinevates spordisaadetes viis mees oma karjääri järgmisele tasemele, astudes üles Coca-Cola ja Sky reklaamklippides. 2017. aastal sai James päris oma telesarja «Now Boarding» läbi AMC Network’i, mida näidatakse Extreme Sportsi kanalil enam kui 50 riigis üle maailma. Therfalli edu aina kasvab – 2018. aastal oli ta saatejuhiks mitmetel Red Bulli otseülekannetel, ühel BBC Three vaimse tervise filmil ja ka VICE’i ürituste otseülekannetel. 2019. aastal sai ta Briti kuningannalt esimese rulatajana autiitli noorte huvide seismise eest.

Andekat noormeest näeb Tallinnas, Saku Suurhallis toimuval Simple Sessionil juba õige varsti, 8. ja 9. veebruaril. 

Tagasi üles