Manchester United teenis 6:0 võidu

Meeskonnakaaslased Diego Dalot'd värava puhul õnnitlemas.
Meeskonnakaaslased Diego Dalot'd värava puhul õnnitlemas. Foto: Scott Heppell/REUTERS

Inglismaa karikavõistluste neljandas ringis alistas Manchester United võõrsil Tranmere Roversi 6:0.

Tugevuselt Inglismaa kolmandal liigatasemel mängiv Rovers pidas nimeka vastase vastu kümme minutit, kui keskkaistja Harry Maguire külalised ette viis. Möödus vaid kolm minutit ning Diogo Dalot kasvatas Unitedi eduseisu kaheväravaliseks. Läks veel kolm minutit ning tablool oli seis juba 3:0, täpne oli Jesse Lingard.

Järgmiseks 25 minutiks õnnestus väljakuperemeestel kaitse pidama saada, kuid poolaja lõpp läks taas käest. 41. minutil lõi Phil Jones 4:0 ning vahetult enne riietusruumi minekut tegi Anthony Martial seisuks juba 5:0.

Teisel poolajal piirdus United ühe väravaga, kui 56. minutil tegi penaltist skoori Mason Greenwood.

Päeva esimeses karikavõistluste kohtumises alistas Manchester City esiliigas palliva Fulhami 4:0. Kaks korda tegi skoori Gabriel Jesus, korra olid täpsed Bernardo Silva ja Ilkay Gündogan (penaltist).

Liverpool peab enda neljanda ringi kohtumise Shrewsbury Towniga täna kell 19.00.