Kõik konkurendid seljatatud: Liverpool jõudis järjekordse võiduga uue tähiseni

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Alex Oxlade-Chamberlain ja Roberto Firmino väravat tähistamas.
Alex Oxlade-Chamberlain ja Roberto Firmino väravat tähistamas. Foto: FRANK AUGSTEIN/AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas ei paista Liverpooli hoog raugevat. Kolmapäeval alistas liiga liidermeeskond võõrsil 2:0 West Hami, saades Premier League’is kirja 15. järjestikuse võidu.

Liverpooli viis 35. minutil penaltist juhtima Mohamed Salah, 52. minutil realiseeris Salahi suurepärase läbisöödu väravaks Alex Oxlade-Chamberlain.

Liverpool on sel hooajal Inglismaa kõrgliigas alistanud nüüd kõik 19 konkurenti. Varem pole Liverpool sellise saavutusega hakkama saanud.

Liverpooli, kellel on 24 mänguga koos imetlusväärsed 70 punkti, edu teisel kohal oleva Manchester City ees kasvas juba 19-punktiliseks. West Ham United jätkab võitlust liigasse püsima jäämise eest, olles 23 punktiga 17. kohal.