Leicester City ja Londoni Chelsea lõid teisel poolajal neli väravat, Manchester United langes kuuendaks

Kris Ilves
Chelsea keskkaitsja Antonio Rüdiger (number 2) ja peatreener Frank Lampard.
Chelsea keskkaitsja Antonio Rüdiger (number 2) ja peatreener Frank Lampard. Foto: ADRIAN DENNIS/AFP

Inglismaa jalgpalli meistriliigas mängisid medalinõudlejad Lecester City ja Londoni Chelsea 2:2 viiki. Kõik väravad sündisid teisel poolajal.

Chelsea haaras Leicesteri kodumurul ohjad 46. minutil, kui Mason Mounti söödu realiseeris tabamuseks Antionio Rüdiger. Leicesteri esimese tabamuse eest hoolitses 54. minutil Harvey Barnes ja juhtvärava lõi 64. minutil Benjamin Chilwell. Seejuures andis mõlemale väravale resultatiivse söödu Youri Tielemans. Chelsea teise värava sepistas jälle duo Mount – Rüdiger: Mount andis söödu, Rüdiger skooris.

Leicester asub liigatabelis 49 punktiga kolmandal kohal, Chelsea paikneb 41 silmaga neljandal tabelireal. Leicester kohtub järgmises mängus võõrsil Wolerhampton Wanderersi ja Chelsea kodus Manchester Unitediga.

Täiendatud kell 22.05. Manchester United mängis kodus 0:0 viiki Wolverhampton Wanderersiga ning kuna Sheffield United alistas võõrsil väravavahi Vicente Guaita omaväravast Crystal Palace’i 1:0, langes Manchester United liigatabelis kuuendaks. Wolverhampton asub seitsmendal positsioonil.