Kohatu huumor: Kobe Bryanti abikaasa olevat mehe ja lapse surma järel enesetapu teinud

Kobe Bryant koos abikaasa Vanessaga.

FOTO: RALL / IPA/PA Images

Endise korvpallitähe, tema tütre Gianna ja veel mitme inimese hukkumine helikopteriõnnetuses on endiselt oluline teema. Mõned «naljahambad» üritavad aga traagilise sündmusega odavat kuulsust võita.

Sotsiaalmeedias levis foto ja video, kus BBC allkirjadega pildil seisis, et Bryanti abikaasa Vanessa on teinud depressiooni tõttu enesetapu. 

FOTO: Kuvatõmmis

Mitmed meediakanalid aga kinnitavad, et tegemist on libauudisega. Lisaks on Vanessa taas oma Instagrami konto avalikuks teinud ning viimastel päevadel sinna postitanud mälestusvideosid ja pilte. 

Traagiline kopteriõnnetus juhtus 26. jaanuaril, mil Bryant ja tema 13-aastane tütar olid teel viimase korvpallimängule. Lisaks neile oli pardal veel seitse inimest, nende hulgas Gianna võistkonnakaaslane koos oma vanemaga.

Korvpallurikarjääri ajal lendas Bryant igale Los Angeles Lakersi kodumängule oma kodust helikopteriga. Et tegemist oli väga pühendunud isaga oma neljale tütrele, oli tal nii võimalus lastega rohkem aega veeta.

CNN kirjutab, et lisaks pere peale mõtlemisele kasutas Bryant helikopteriga lendamist ka oma tervise huvides – tema selg, põlved ja jalad olid hooaegade jooksul saanud kõvasti vatti ning kiire lend kopteriga oli parem kui autosõit Los Angelese kesklinnas asuvale areenile.

Selgus, et õnnetusse sattunud Sikorsky S-76B tüüpi helikopteril polnud seadeldist, mis annaks märku maapinna lähedusest. Samas polnud selleks ka kohustust ning praegu pole selge, kas seade olemasolu oleks tragöödia ära hoidnud. Tõsi, saatuslikul päeval oli taevas tihe udu, mis piiras nägemisvälja. 

Väidetavalt olla Bryanti kopteripiloot Ara Zobayan sõitnud läbi pilvede, kui õhusõiduk järsult vasakule kaldus ja maapinna poole liikuma hakkas. «See oli järsk laskumine suurel kiirusel,» vahendas ESPN NTSB esindaja Jennifer Homendy öeldut. «Languse algusest kokkupõrkeni kulus umbes minut.»

Tagasi üles