Robert Täht aitas Perugial võiduseeriat pikendada

Robert Täht.
Robert Täht. Foto: Sir Safety Perugia Volley Club / Facebook

Eesti võrkpallikoondislase Robert Tähe koduklubi võõrustas koduväljakul turniiritabeli keskmike hulka kuuluvat Piacenza meeskonda ja suutis pärast alguse raskusi 3:1 võidu võtta.

Suursoosikuna kohtumisele vastu läinud Perugia ei saanud oma mängu kohe esimestest pallingutest kuidagi käima ja jäädi 0:5 kaotusseisu. Avageimi keskosas jõuti küll viigini, kuid lõpu kallutasid Piacenza mängumehed enda kasuks 25:23.

Seejärel pani Perugia hoopis teise käigu sisse ning ei andnud enam vastastele mingit sõnaõigust. Esmalt viigistati seis teise geimi 25:18 võiduga ning järgnevad kaks kuulusid Perugiale seisudega 25:22 ja 25:14.

Robert Täht sai mänguaega nii kolmandas kui ka neljandas geimis, kuid punkti arvet ta avada ei suutnud.

Perugia vorm on imeline, sest neil on kõikide sarjade peale käsil 19-mänguline võiduseeria. Viimati tunnistati konkurentide paremust 10. novembril.