Suurest kaotusseisust välja rabelenud ja juhtima asunud PSG mängis dramaatilisel moel võidu maha

Kris Ilves
PSG kaotas koduliigas punkte.
PSG kaotas koduliigas punkte. Foto: PASCAL ROSSIGNOL/REUTERS

Prantsusmaa jalgpalli valitsev meister Pariisi Saint-Germain mängis võõral väljakul 4:4 viiki Amiens’iga.

PSG jäi esimesel poolajal 0:3 kaotusseisu, kui Amiens’i eest skoorisid Sehrou Guirassy (5. minutil), Gael Kakuta (29.) ja Fousseni Diabate (40.). PSG avavärava eest hoolitses esimese poolaja viimasel minutil Ander Herrera.

Teisel kolmveerandtunnil säras koguni kahe tabamusega (60. ja 65. minutil) PSG 17-aastane keskkaitsja Nianzou Kouassi. Pariisi suurklubi haaras juhtohjad 74. minutil, kui sihile jõudis Mauro Icardi.

Esimesel lisaminutil oli Edinson Cavanil oivaline võimalus pealinnaklubile kolm punkti kindlustada, kuid ründaja ei realiseerinud üks-üks olukorda. Järgnenud Amiens’i rünnakul skooris hoopis Guirassy – seis 4:4.

PSG asub liigatabelis 62 punktiga esikohal, edestades Marseille’i 13 silmaga. Amiens heitleb liigasse püsimajäämise nimel, olles 21 punktiga 19. kohal.