Alar Varrak ja Indrek Visnapuu leidsid uue töökoha

Alar Varrak (vasakul) ja Indrek Visnapuu (paremal)

FOTO: SK Nord

Spordiklubi Nord palkas klubi korvpallivaldkonda juhtima Alar Varraku. Indrek Visnapuuga tehakse koostööd klubi ühtse strateegia ja metoodika valmimises ning rakendamises. 

Meeste liitumisest klubiga oodatakse SK Nord kvaliteedi tõusu ja ühtlasi tuntuse kasvu. Spordiklubi kollektiivis töötavad juba Tiit Sokk, Natalja Bestšastnaja ja Andres Olvik. 

SK Nord juhataja Tarmo Oras kommenteeris endiste tipptreenerite värbamist järgmiselt: «Kuna klubil on ambitsioon saada parimaks ja mitmekülgseimat sporditeenust pakkuvaks spordiklubiks Eestis, lõime käed Spordiklubi Nord strateegilisi eesmärke ja erinevate spordialade ühtset vereringet looma Tartu Ülikooli lõpetanud, erinevatel spordialastel tööpostidel töötanud ning nii mängija kui treenerina Eesti korvpallimeistriks kroonitud Indrek Visnapuuga».

SK Nordi eelmisel aastal sõlmitud koostööleping BC Kalev/Cramoga on klubi jaoks nii tunnustus kui ka väljakutse. SK Nordil on võimalus teha otsest ja sisulist koostööd Eesti esindusklubiga, samas ootab Kalev/Cramo kvaliteetse noortetöö tulemusena oma esindusvõistkonnale järelkasvu. 

Korvpallivaldkonna senine juht Mart Uuehendrik kes jätkab SK Nord juhatuse liikmena ning Nord Cramo Spordihoone juhatajana: «Alar Varrak asub juhtima SK Nordi suurima harrastajate arvuga korvpalli valkonda ja tema eesmärgiks on ühtse metoodika juurutamine, treeningkvaliteedi tagamine ning eduka koostöö loomine Kalev/Cramo tiimiga.»

Alar Varrak on ise olnud Kalev/Cramo peatreener ning mitmekordne Eesti meister. Ta asus tööle veebruarist ja on uuest väljakutsest põnevil: «Mul on hea stardipositsioon. Nord on klubina jõudsalt kasvanud ja värskelt sai maitsta esimesi tulemusi, U14 ja U16 poisid tulid Eesti karikavõitjaks ning miks mitte ei võiks mõni neist paari aasta pärast Kalev/Cramo huviorbiidis olla.»

SK Nord on Piiri laagrist alguse saanud kiirelt arenev spordiklubi. 6 aastaga on jõutud 1200 harrastajani 7 spordialal – korvpall, ujumine, iluvõimlemine, võistlustants, judo, sporttants, sportaeroobika. 

Tagasi üles