Kontaveidi välja lülitanud horvaaditar langes Dubais konkurentsist

Petra Martic

Dubai tenniseturniiri veerandfinaalis Anett Kontaveidi alistanud horvaat Petra Martici teekond lõppes poolfinaalis, kui ta kaotas kaks tundi ja 15 minutit kestnud mängu järel 6:7, 6:7 Kasahstani sportlasele Jelena Rõbakinale.

Esimeses setis õnnestus maailma edetabelis 15. tabelireal paikneval Marticil kaks esimest vastase pallingugeimi murda, kuid 20-aastane Rõbakina suutis seisu viigistada ja jõuda seisuni 6:6. Kiire lõppmängu võitis kasahhitar 7:5.

Teist setti alusats Martic taas hästi, pääsedes murdega 2:0 juhtima. Aga seitsmendas geimis suutis maailma edetabelis 19. kohal olev Rõbakina murdega vastata ning seti kiiresse lõppmängu viia. Seekord jäi Rõbakina peale koguni 7:2.

Finaalis kohtub Rõbakina rumeenlanna Simona Halepiga, kes oli täna 6:2, 6:0 parem ameeriklannast Jennifer Bradyst.