T, 31.01.2023

Saaremaa euromäng Itaalias jääb koroonaviiruse tõttu ära

Euromänguks tehti 10 000 euro eest kulutusi
Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Saaremaa euromäng Itaalias jääb koroonaviiruse tõttu ära
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Saaremaa võrkpalliklubi peatreener Ioannis Kalmazidis oma hoolealuseid juhendamas.
Saaremaa võrkpalliklubi peatreener Ioannis Kalmazidis oma hoolealuseid juhendamas. Foto: Mihkel Maripuu

Itaalias leviva koroonaviiruse tõttu jäetakse ära kolmapäeval Milanos toimuma pidanud Saaremaa võrkpalliklubi CEV Challenge Cupi veerandfinaali avakohtumine Powevolleyga.

Saaremaa võrkpalliklubi pidanuks teekonda Itaaliasse alustama homme, kuid täna sai klubi teate, et kolmapäeval toimuma pidanud kohtumine jääb ära.

Saaremaa mänedžer Hannes Sepp ütles Postimehele, et praegu pole veel selge, kuidas eurosarja mängudega edasi käitutakse. «Mismoodi täpselt edasi, seda praegu ei tea. Ootame Euroopa võrkpalliliidu seisukohta. Kas edasipääseja selgub vaid ühe mängu põhjal või toimuvad mõlemad mängud Saaremaal? Seda ei oska praegu öelda.»

«Kordusmäng» Saaremaal toimub 4. märtsil. 

Saaremaa võrkpalliklubi tegi euromängu raames ligi 10 000 euro eest kulutusi. Sepp uuris Euroopa võrkpalliliidust, kas tehtud kulutustele on võimalik ka kompensatsiooni saada, ent selget vastust sealt veel ei tulnud. «Nad peavad regulatsioonid üle vaatama. Eks see on keeruline olukord, sest kumbki meeskond pole mängu ärajäämises süüdi.»

Koroonaviiruse tõttu on Itaalias edasi lükatud mitmeid spordivõistlusi. Näiteks jäi täna ära võrkpalluri Kertu Laaki koduklubi Chieri kohtumine Itaalia meistrivõistlustel. Samuti lükkusid edasi mitmed Itaalia jalgpallimeistrivõistluste kohtumised, teiste seas ka Ragnar Klavani koduklubi Cagliari oma.

Märksõnad
Tagasi üles