N, 26.05.2022

Koroonaviiruse tõttu Itaalias pika mängupausi saanud Siim-Sander Vene: tundub, et veidi pingutatakse üle, aga kindel ei saa olla

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Koroonaviiruse tõttu Itaalias pika mängupausi saanud Siim-Sander Vene: tundub, et veidi pingutatakse üle, aga kindel ei saa olla
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Siim-Sander Vene (palliga) matšis Itaalia vastu.
Siim-Sander Vene (palliga) matšis Itaalia vastu. Foto: Tairo Lutter

Itaaliasse jõudnud koroonaviirus pani pausile sealsed korvpalliliigad, otseselt mõjutab see ka eestlasi. 

Homme õhtul pidanuks Itaalia kõrgliigas väljakule tulema Vareses palliv Siim-Sander Vene, laupäeval Pesaros müttav Henri Drell. Ära jäävad ka esiliigas tegutsevate Kaspar Treier, Mikk Jurkatamme (mõlemad Ravenna) ja Rain Veidemani (Rooma Eurobasket) nädalavahetusele planeeritud kohtumised.

«Tundub, et veidi pingutatakse asjaga üle, aga samas ei saa ka kindel olla. Äkki ongi reaalselt kole lugu,» ütles Itaalia põhjaosas resideeruv Vene Postimehele.

Ta lisas, et Vareses on olukord üsna rahulik, meeskond saab harjutada ning linnas võib vabalt ringi liikuda. «Treenime ikka. Kuigi, ma ei tea, milleks mängus täpselt valmistume. Viimane matš oli 27. jaanuaril ja enne 8. märtsi ei toimu vist midagi.»

Itaalia idakaldal pesitseva Drelli sõnutsi on koroonaviiruse probleem üldiselt üsna suur, ent Pesaros midagi hullu lahti pole. «Saame trenni teha ja linnapeal liikumist pole ära keelatud,» märkis ta. 

Kogu riigi peale on viimastel päevadel tuvastatud ligi 300 viirusesse nakatujat ning 11 surmaga lõppenud juhtumit. 

Märksõnad
Tagasi üles