Kaljuga lepingut pikendanud kapten: oleme valmis ja võimelised võitma

Igor Subbotin (number 15) mängus Glasgow Celticuga.

FOTO: LEE SMITH/Action Images via Reuters

Nõmme Kalju jalgpalllimeeskonna kapten Igor Subbotin sõlmis klubiga kaheaastase lepingupikenduse, teatab Kalju kodulehekülje vahendusel.

«Ma olen väga õnnelik, et pikendasin Kaljuga lepingut, sest nii klubi juhtkond kui ka treenerid usuvad minusse ja meil on ühised eesmärgid, mille nimel tööd teha,» sõnas Subbotin, kes liitus Kaljuga aastal 2016. Kaptenipaela sai Subbotin eelmisel hooajal pärast itaallasest kaitsja Maximiliano Ugge lahkumist klubist.

«Tahame fänne rõõmustada ning teeme kõik selleks, et võita tiitel nii sel kui ka järgnevatel aastatel. Usun, et meie meeskond on lahinguks valmis ja võimeline võitma,» lisas Subbotin klubi pressiteenistusele.

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal: «Mul on hea meel, et kogenud mängumees ja kapten oma tulevikku Kaljus näeb. Lepingu pikendusega annab ta kindlust tervele meeskonnale ja see on märk, et usume üheskoos oma püstitatud eesmärkidesse.»

Nõmme Kalju president Kuno Tehva: «Subbotin on tõusnud meie meeskonna üheks liidriks. Ta on professionaal, kes teeb tööd suure südamega ja on eeskujuks teistele. Lepingu pikendamine veel kaheks hooajaks näitab mõlemapoolset usaldust ja just see on väärtus millele tuginevad kõik meie klubi suhted mängijatega.»

Mullu sai Nõmme Kalju Eesti meistrivõistlustel FC Flora ja FCI Levadia järel kolmanda koha. Tunamullu krooniti nõmmekad teist korda klubi ajaloos Eesti meistriks.

Tagasi üles