Itaalia tippklubi peatreener tegi Žalgirise matši eel piiripealse koroonaviiruse-teemalise nalja
Messina: koroonaviiruse pärast muretsemisega pingutatakse üle

Ettore Messina. FOTO: Javier Borrego/AFP7/Scanpix

Vaatamata koroonaviiruse hirmule võõrustab Kaunase Žalgiris homme õhtul Milano Armanit. Täna Leetu jõudnud tipptreeneri Ettore Messina arvates on teema liialt suureks puhutud. 

Žalgiris saatis eile välja teate, kus paluti Kaunasesse tulevatel Itaalia klubi toetajatel kriitiliselt oma tervislikku seisundit hinnata. Isegi veidi kehvema enesetunde puhul palutakse külalisfännidel saali tulemata jätta. Reaalselt pole võimalik seda aga piirata.

Võõrustajad käisid välja ka variandi, et mängu võiks edasi lükata. Euroliiga juhid lükkasid ettepaneku kategooriliselt tagasi. Nõnda otsustatigi kohtumine ära pidada igasuguste piiranguteta: homme oodatakse taas Žalgirio Arenale täismaja ehk üle 15 000 inimese.

Tänasel pressikohtumisel uuriti Messina käest samuti koroonaviirusega seoses. Leedu korvpalliajakirjanik Donatas Urbonas viitas, et kogenud treenerile see eriti ei meeldinud.

«Arvan, et kokkuvõttes pingutatakse minu riigis kogu asjaga veidi üle. Olukord on mõistagi tõsine, aga arvan, et kõik püsib kontrolli all. Täiesti normaalne, et homne mäng toimub,» sõnas 60-aastane Messina. 

Milano klubi juhendajal jagus kiidusõnu ka võõrustajate suunas, kuid oma vimkaga. «Meid ootab väga raske matš tugeva tiimi vastu. Kui meie mäng ei suju, siis hakkame köhima. Võib-olla löövad nad põnnama ja lõpetavad mängimise,» naljatas Messina.

Žalgirise ja Armani kohtumine algab homme kell 20. 

Tagasi üles
Back