Sorga ja DC United võtsid hooaja avamängus vastu valusa kaotuse

DC Unitedi ründaja Ola Kamara palliga.
DC Unitedi ründaja Ola Kamara palliga. Foto: Patrick McDermott/AFP

Eesti jalgpallikoondislane Erik Sorga pidi koos DC Unitediga tunnistama Ameerika jalgapalliliiga MLSi avamängus koduväljakul Colorado Rapidsi 2:1 paremust.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega hakkas kohtumises juhtuma. 60. minutil viis parem kaitsja Russell Canouse kodumeeskonna juhtima ja kõik näis nende tahtmist mööda minevat.

Külalised siiski ei andnud alla ja nii jõuti juba seitse minutit hiljem viigiväravani, kui täpne oli 35-aastane ründaja Kei Kamara.

Kohtumisele anti kolm lisaminutit ning paljud ootasid, et tänane kohtumine jääb viiki, kuid seda ei juhtunud, sest vaid kaheksa minutit mänguaega saanud Jonathan Lewis sekkus vahetusest ja lõi teisel üleminutil 2:1 võiduvärava.

Jaanuaris DC Unitediga liitunud Sorga pidi tänast kohtumist varumeestepingilt vaatama.