Täht jäi Meistrite liigas nähtamatuks, aga Perugia mitte

Henry Lääne
Robert Täht.
Robert Täht. Foto: Sir Safety Perugia Volley Club / Facebook

Võrkpalli Meistrite liigas alistas Robert Tähe tööandja Perugia veerandfinaali avakohtumises võõrsil 3:1 Venemaa klubi Novõi Urengoi.

Üks tund ja 54 minutit kestnud kohtumises olid Perugia võidunumbrid 25:23, 25:21, 22:25 ja 25:21. Täht käis mängus vaid kolmandas geimis, kui sai ühe korra servida. Rohkem statistilisi märkeid eestlane maha ei jätnud.

CEV Cupi veerandfinaalpaari teises kohtumises toimus põnevuslahing Oliver Venno leivaisa Istanbuli Galatasaray ja Izmiri Arkase vahel. Eestlase tiim läks 2:0 juhtima, millega kindlustati pääs poolfinaali, kuid teine Türgi klubi suutis seisu viigistada.

Otsustavas vaatuses oli Galatasaray peal 12:8, ent lasi Arkase tagasi mängu. Viienda geimi suutis Istanbuli tiim siiski 19:17 võita, avamängus oldi paremad 3:1. Venno tõi kohtumises 12 punkti, lüües 15 tõstest maha 11 ehk 73 protsenti. Ta servis ka ühe ässa.

Markkus Keel ja Aalsti Lindemans langesid CEV Cupis konkurentsist. Avamängu Novosibirski Lokomotivile 0:3 kaotanud Belgia klubi jäi sama tulemusega alla ka korduskohtumises. Eestlase kontosse jäi üks punkt.