Jarmo Jagomägi
, Reporter
Georgi Tunjov vasakul.
Georgi Tunjov vasakul. Foto: MIGUEL MEDINA/AFP/Scanpix

Eesti jalgpallitalent Georgi Tunjov andis oma panuse, et SPAL Itaalia kõrgliigas võõral väljakul 1:0 Parma alistas.

Kohtumise ainsa värava lõi Andrea Petagna 71. minutil penaltist. Tunjov pääses platsile 89. minutil, vahetades välja Alessandro Murgia. Kuigi 18-aastane eestlane sekkus mängu hilja, siis sai ta korralikult mütata, sest mängimisele läks koguni kaheksa lisaminutit.

Tunjovile oli see kolmas Itaalia kõrgliiga kohtumine, kõigil korral on ta sekkunud pingilt. SPAL-i põhitiimi eest sai ta platsile ka karikamängus, 0:3 kaotusmängus AC Milani vastu toimetas poolkaitsja kõik 90 minutit.

Muide, tänane oli esimene kord, kui SPAL Tunjovi väljakul olla võidu noppis. Tervikuna on eestlase koduklubi seis aga raske, tõenäoliselt langetakse Itaalia kõrgliigast välja.

Tänase kohtumise eel oli ka parajalt segadust. Esialgu pidi matš algama 13.30, kuid see lükati edasi ning koroonaviiruse hirmus oli oht, et mäng jääb sootuks ära. Lõpuks otsustati pall ikkagi kell 14.45 mängu panna.