Atalanta tunnustas kaitsjat, kes on ainsana suutnud Itaalia klubi vastu värava puhtana hoida

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Kyle Walker
Kyle Walker Foto: CARL RECINE/Action Images via Reuters

Atalanta vastu on sel hooajal Meistrite liigas mänginud seitse väravavahti, kuid vaid üks on suutnud Itaalia klubi nulli peal hoida. Selleks meheks on 29-aastane Mancester City kaitsemängija Kyle Walker, kes sai teoga hakkama novembris peetud alagrupimängus.

Kuigi kohtumine lõppes 1:1 viigiga, lõi Atalanta värava City teisele kindale Claudio Bravole, kes teenis 81. minutil punase kaardi. Kuna City esiväravavaht Ederson jäi vigastuse tõttu matšist eemale, tuli väravasse asuda Walkeril.

Walker oli väravaraamide vahel kokku kümme minutit ning tegi kaks tõrjet. Kusjuures, ta oli esimene inglane, kes sai Meistrite liigas tõrje kirja pärast Ben Hamerit (Leicester City) 2016. aastal.

Atalanta jalgpalliklubi sotsiaalmeedia haldajale ei jäänud põnev statistika märkamata ning ta avaldas inglasele kiitust.