Saatuslik mäng Londonis? Kaheksal kõrgliigaklubi mängijal on koroonaviiruse sümptomid

Londoni Arsenal ja West Ham United kohtusid liigamängus 7. märtsil.

FOTO: Paul Terry/Sportimage/PA Images

West Ham Unitedi jalgpalliklubi omanikeringi kuuluv Karren Brady avalikustas, et kaheksal mängijal on kerged koroonaviiruse sümptomid.

«Saan öelda, et kõigil neil on ilmnenud kerged sümptomid, kuid tundub, et mängijate ja nende perekonnaga on kõik korras,» rääkis Brady ajalehele The Sun. Ühtegi nime Brady ei avalikustanud, kuid lisas: «West Hami mängijad treenivad kodus, kuid klubi loodab esimesel võimalusel alustada treeningutega oma baasis.»

Inglismaa kõrgliigas nakatusid koroonaviirusesse Londoni Arsenali peatreener Mikel Arteta ja Londoni Chelsea ääreründaja Callum Hudson-Odoi, kuid mõlemad on nüüdseks paranenud. Lisaks osutus paljude Leicester City mängijate test positiivseks. Tasub märkida, et West Ham kohtus enne mängude peatamist just Arsenaliga.

Hooaeg on praeguse seisu järgi peatatud 30. aprillini. Pole teada, mida lähitulevik toob ehk kas mängudega jätkatakse või kuulutatakse hooaeg lõppenuks. «Võib-olla toimuvad mängud tühjade tribüünide ees, kuid seda ei taha mitte keegi, eriti fännid ja mängijad. Loodame, et olukord laheneb ja saame mängudega jätkata,» kommenteeris Brady.

Tagasi üles