Jari-Matti Latvala kauaaegne kaardilugeja sõidab ainult soomlastega

Jari-Matti Latvala ja Miikka Anttila Soome rallil 2019.

FOTO: LAVadinho/imago images / PanoramiC

Soome rallisõitja Jari-Matti Latvala kauaaegne kaardilugeja Miikka Anttila rääkis kohalikule ralliportaalile põgusalt oma karjäärist. Muuseas ütles kogenud kaardilugeja, et sõidab ainult soomlastega.

Anttila alustas koostööd Latvalaga 17 aasta eest, aga kuna Latvala sai pärast möödunud hooaega Toyotast hundipassi, siis on Anttila siiani töötu. Ta startis tänavusel hooajal Rootsi rallil, kui luges kaarti soomlasele Eerik Pietarinenile. 47-aastane Anttila loodab peagi autoralli kõige kõrgemale tasemele tagasi pääseda.

«Minu naasmine autoralli MM-sarja on võimalik. Tahaksin veel mõned aastad rallimaailmas olla,» rääkis Anttila portaalile rallit.fi. «Praeguseks on minu töö WRC sarjas läbi, aga kui mul tekib uus võimalus, siis kaaluksin seda tõsiselt,» lisas Anttila, kuid ei osanud öelda, kas naaseks sarja koos Latvalaga.

«Aga sel juhul peab mul olema WRC sarjas olema täisprogramm. Piloot ei pruugi olla Jari-Matti, aga peab olema soomlane, sest ingliskeelse legendi lugemine oleks mulle praegu liiga suur koorem,» rääkis autoralli maailmameistrivõistlustel 220 etapil osalenud Anttila.

Tagasi üles