Jalgpalliliit kasutab sunnitud mängupausi väljakute hooldamiseks

A. Le Coq Arena.

FOTO: Kris Ilves

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) kasutab Covid-19 pandeemia tõttu tekkinud mängupausi kunst- ja naturaalmuruga väljakute hooldamiseks.

«Hetkeseis on loomulikult tavapäratu, sest võistluseid ei toimu ja jooni pole mõtet teha, kuid tööpõld on lai. Väljakutel koormust pole, kuid meie töörütm on säilinud ning tegeleme igapäevaselt sellega, et meistrivõistluste jätkumisel oleks väljakud heas seisus,» sõnas Lilleküla jalgpallikeskuse juhataja Targo Kaldoja.

Möödunud nädalal lisati täitekummi jalgpalliliidule kuuluvatele Sportland Arenale ja EJLi jalgpallihalli platsile. Samuti külastavad areenimeistrid homme Elvas asuvat Nike Arenat. «See on meiepoolne auhind 2019. aastal parimaks kunstmuruväljakuks valitud staadionile,» sõnas EJLi staadionite komisjoni kuuluv Kaldoja.

«Tööde järjekord on pikk ning järgnevatel nädalatel on muuhulgas fookuses A. Le Coq Arena ja TNTK staadion, kus alustame kevadhooldustöödega. Kui oma väljakud hooldatud, siis abistame võimalusel ka teisi, aga saame seda loomulikult teha vaid piiratud koguses,» sõnas ta lõpetuseks.

Tagasi üles