Liverpooli keskkaitsja kiitis Manchester City mängijaid

Virgil van Dijk.

FOTO: PHIL NOBLE/REUTERS

Liverpooli jalgpalliklubi keskkaitsja Virgil van Dijk nimetas Inglismaa Premier League’i paremad tegevmängijad. Tingimus: hollandlase nimekirjas ei tohtinud olla meeskonnakaaslasi Liverpoolist. Esile kerkivad Manchester City mängijad.

Väravavaht: Ederson Moraes (Manchester City) – «Ta on suurepärane väravavaht, kuigi tänavusel hooajal on olnud palju häid väravavahte. Alisson (Liverpooli väravavaht Alisson Becker – toim) on minu arvates endiselt parim, aga Ederson on järgmine.»

Kaitsja: Aymeric Laporte (Manchester City) – «Ta on näidanud, et on meeskonnale oluline mängija. Ta on suurepärane kaitsja. Tegelikult on Laporte väga-väga-väga hea kaitsja. See on ka põhjus, miks Laporte kuulub minu nimekirja.»

Poolkaitsja: Kevin De Bruyne (Manchester City) – «Tundub, et nimetan ainult Manchester City mängijaid. De Bruyne – ma ei pea liiga palju kommenteerima. Kevin on lahe mees ja suurepärane mängija. Fantastiline mängija.»

Poolkaitsja: Heung-Min Son (Tottenham Hotspur) – «Ta on kiire. Ta on tugev. Ta teeb kaitsjate elu väljakul põrguks. Lisaks on tema rünnakute realiseerimine – parema jalaga, vasaku jalaga – lihtsalt suurepärane.»

Ründaja: Pierre-Emerick Aubameyang (Londoni Arsenal) – «Ma valisin selle põhjal, mida Aubameyang on tänavusel hooajal näidanud. [Alexandre] Lacazette ja Aubameyang on fantastiline ründepaar. Saan juurde lisada [Sergio] Agüero, kes on liigasse saabudes korduvalt tõestanud, et tegemist on hea ründajaga.»

Tagasi üles