Tipptennisist on veendunud, et Kontaveidi ja Co hooaeg on juba läbi

Anett Kontaveit.

FOTO: Rob Prange/ZUMAPRESS.com

Tipptennisist Lucas Pouille (ATP 58.) arvab, et 2020. aastal ei toimu enam ühtegi profitennise võistlust. «Ma ei näe, kuidas tennis saab praegust olukorda vaadates jätkata,» sõnas prantslane.

Tennisehooaeg pandi pausile 9. märtsil ning koroonaviiruse tõttu on tühistatud 900 turniiri, kirjutas France Info. Mõistagi on külmutatud nii meeste kui ka naiste maailma edetabelid.

Parimal juhul võib tennisehooaeg jätkuda 13. juulil, kuid Pouille' ei pea seda reaalseks. «Olen veendunud, et hooaeg tühistatakse millalgi. Ma ei taha seda, aga kahjuks pole sellest ilmselt pääsu. Meie spordiala on teistest veidi erinev, kuna mängime igal nädalal uues riigis, mõnikord ka erineval mandril,» rääkis Gallia kukk.

Lucas Pouille.

FOTO: Adam Hunger/AP

Pouille' lisas, et tema arvamusele lisab hoogu tõik, et järgmise aasta Austraalia lahtiste korraldajad mõtlevad praegu, kas lubada turniirile pealtvaatajad või mitte. «Kui nad juba sellele mõtlevad, siis ju on neil infot.»

Kui Pouille' arvamus paika peab, on juba lõppenud Eesti esireketi Anett Kontaveidi (WTA 22.) hooaeg, kes alustas aastat väga ilusate ja lubavate tulemustega. Näiteks jõudis ta Austraalia lahtistel kaheksa parema hulka.

Tagasi üles