K, 7.06.2023

Saaremaa heategevuslik rattasõit lükkub ilma tõttu edasi

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments
Mihkel Räim.
Mihkel Räim. Foto: Raul Vinni / Saarte Hääl

Esialgu teisipäevaks, 28. aprilliks kavandatud Mihkel Räime ja Steven Kalfi heategevuslik rattasõit ümber Saaremaa lükkub neljapäevale, 30. aprillile.

«Nii pikaks ja energiamahukaks pingutuseks on vaja, et kõik klapiks ja seejuures on väga tähtis roll ilmal. Kahjuks ei anna teisipäevaks lubatud ilmaolud meile kindlust plaanitud teekond edukalt lõpuni sõita. Tegime otsuse raske südamega, aga loodame, et neljapäevane päikseline ilm aitab lisaks meie sõidule paremini tutvustada Saaremaa vaatamisväärusi ja toob ka kohalikud inimesed õue meile kaasa elama.

Esmatähtis on toetada Kuressaare haiglat, aga soovime, et meie sõit Saaremaal oleks atraktiivne ka virtuaalsetele ja kohalikele pealtvaatajatele,» põhjendas Mihkel Räim sõidu edasilükkamist.

Saarlasest jalgratturid Räim ja Kalf korraldavad neljapäeval, 30. aprillil Kuressaare haigla toetuseks heategevussõidu ümber Saaremaa, millele on kõigil soovijatel võimalik sotsiaalmeedia vahendusel kaasa elada. Osa sõidust on lubanud kaasa teha Mihkli isa, Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking rattatreener Riho Räim, kes on üks esimesi raskest seisust taastunud koroonahaigeid Eestis.

Heategevuslik rattasõit saab alguse neljapäeva, 30. aprilli hommikul kell 7.00 Kuressaare raekoja eest, orienteeriv lõpuaeg on vahemikus 18.00–22.00 ja finiš Kuressaare haigla juures.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles