Bigbank Tartu võrkpalliklubi jätkab, kuid kellest saab peatreener?

Bigbank Tartu võrkpallimeeskonna krooniti eelmisel aastal Aadu Luukase karikavõistlustel Andrei Ojametsa eestvedamisel võitjaks. FOTO: Tairo Lutter

Bigbank AS jätkab nimisponsorina mõlema Tartu võrkpallivõistkonna toetamist. Seega näeb ka järgmisel hooajal nii Tartu Bigbanki meeskonda kui ka Tartu Ülikooli Bigbanki naiskonda võistlustules. 

Bigbank Tartu meeskonna peatreener Andrei Ojamets siirdub sügisest Audentese spordigümnaasiumi ning hakkab seal juhendama noori võrkpallineiusid. Meeskonna uus peatreener võib klubi esindajate sõnul tõusta võistkonna endi ridadest.

Nii meeskonna mänedžeri Hendrik Rikandi kui ka Bigbank Tartu meeskonna esindaja ja MTÜ SK Duo juhatuse esimehe Alari Jõesaare sõnul oleks parimaks peatreeneri kandidaadiks meeskonnale senine abitreener Alar Rikberg. «Meil on meeskonna toetus ja usaldus uue peatreeneri määramisel ning see on spordis väga tähtis,» lausus Alari Jõesaar. «Oleme kaotanud mõned väiksemad sponsorid, kuid Bigbanki jätkamine nimisponsorina tekitab ka teistes turvatunnet ja optimismi, et asi jätkub ning elame kindlasti rasked ajad koos üle.»

Rikandi sõnul tuleb järgnev hooaeg keeruline, sest keegi ei oska veel täpselt öelda, mida tulevik toob. «Kindel on see, et samasuguses mahus me enam tegutseda ei saa, kuid usun, et leiame meeskonnale väärika peatreeneri ning jätkame südikalt võistlemist – kõik sõltub sellest, kuidas ja millisel kujul Eesti võrkpallis liigad jätkuvad,» lisas Rikand.

Bigbank ASi Eesti äriüksuse juhi Jonna Pechteri sõnul nad Tartu võrkpalli toetanud 9 aastat ning selle aja jooksul on nende ootused täitunud. «Tartu võistkonnad on alati häid tulemusi näidanud ning otsustasime neid eesootavatel keerulistel aegadel mitte hätta jätta.»

Tagasi üles
Back