Gerd Kanter ja psühholoogid räägivad sportlastele, kuidas kriisis vastu pidada

Gerd Kanter.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja /

Neljapäeval kell 14 algaval veebiseminaril intervjueerib olümpiavõitja Gerd Kanter Eesti paremaid spordipsühholooge Aave Hannust ja Snežana Stoljarovat. 

Sihtsasutuse Noored Olümpiale korraldatavat seminari kantakse üle Facebookis ja sihtasutuse kodulehel.

«Endise tippsportlase ja praeguse treenerina tean, et kõrvalekalded plaanipärasest treenimisest ning teadmatus tulevaste võistluste osas võivad panna sportlaste õlgadele meeletult suure raskuse. Praegune kriisiolukord on aga vägagi eriline. Seetõttu tahame koos Eesti juhtivate spordipsüholoogidega arutada, mida saaksid tippsportlased teha, et pidada pingele vastu ja tulla kriisist võimalikult hästi välja,» ütles 2008. aastal Pekingis kettaheites olümpiakulla võitnud Gerd Kanter, kes on SA Noored Olümpiale mentor.

Veebiseminaris räägitakse, mida tippsportlased peaksid tegema, et antud kriisi ja teadmatusega võimalikult hästi hakkama saada. Milline mõtteviis aitab? Kuidas saada hakkama ebakindlust tekitavate mõtetega? Kuidas seada eesmärke, olles teadmatuses? Kuidas hoida motivatsiooni, kui ei tea, millal üldse järgmine võistlus tuleb? Kuidas treenida iseseisvalt? Kuidas kriisist võitjana välja tulla? Kust abi saada, kui ise enam hakkama ei saa?

«Seminar on eelkõige mõeldud tippsportlastele, treeneritele ja tippsportlaste lähikondlastele. Samas ei jäta me kedagi virtuaalselt ukse taha - seega kõik, kel huvi, võivad tulla kuulama meie olümpiavõitja ja tippspordipsühholoogide arutelu,» ütles SA Noored Olümpiale kaasasutaja ja veebiseminari korraldaja Paavo Pauklin.

Lisainfo ja registreerimine aadressil:

https://www.facebook.com/events/548353279429520/

Tagasi üles