Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kobe Bryanti lesk kaebas kohtusse politseinikud, kes tegid oma lõbuks võikaid fotosid

Vanessa Bryant ja Kobe Bryant aastal 2018. FOTO: Javier Rojas/Zumapress.com

26. jaanuari kopteriõnnetuse kohta, kus hukkusid teiste hulgas korvpallilegend Kobe Bryant ja tema tütar Gianna, selgusid häirivad asjaolud.

Los Angelese maakonna šerifid olevat teinud mobiiltelefoniga sündmuskohal agaralt fotosid. Selgus, et need polnud uurimisega kuidagi seotud, politseitöötajad jäädvustasid pildid põhimõtteliselt oma lõbuks ning jagasid neid ka teistega.

Selline käitumine ajas harja punaseks Bryanti lesel Vanessal. USA meedia andmetel esitas ta neljapäeval tsiviilhagi Los Angelese ülemkohtusse, uurimise all on kogu šerifiosakond.

«Vähemalt kaheksa šeriffi ja/või nende asetäitjat pildistasid mobiilidega surnud lapsi, vanemaid ja treenereid. Hiljem kinnitati, et fotod polnud kuidagi edasise uurimisega seotud, need tehti vaid enda tarbeks,» seisab Vanessa esitatud avalduses. 

«Pärast lähedaste kaotust eeldab perekond, et neid ja lahkunuid koheldakse väärikalt. Praegu reedeti usaldust täielikult. Los Angelese šerifiosakond peab selle eest vastutuse võtma,» lisas Bryantite esindaja. 

Jutud politseitöötajate ebasündsast käitumisest läksid liikvele pärast seda, kui üks šerifiosakonna töötajatest laias fotodega laipadest ühes baaris. 

Tagasi üles
Back