Video ⟩ Kauaoodatud MMA-lahing sai läbi 20 sekundiga
12 matši kaotuseta püsinud võitleja sai lüüa

Francis Ngannou (paremal) , Jairzinho Rozenstruik (vasakul).

FOTO: Jasen Vinlove/USA Today Sports

Läinud öösel naasis võistluspausilt mainekaim vabavõitlusliiga UFC. Õhtu ühes kesksemas matšis alistas raskekaallane Francis Ngannou kõigest 20 sekundiga Jairzinho Rozenstruiki.

Seni karjääris vaid võite tunnistanud Rozenstruiki jaoks lõppes koroonaviiruse tõttu tühjade tribüünide ees peetud võistlusõhtu vähem kui poole minutiga. Ngannou tabas teda mitme järjestikuse käelöögiga pähe, millest Suriname võitleja enam ei taastunudki.

«Ta ei teadnud, mida ta teeb. Tal on palju potentsiaali, aga ta peab astuma sammu tagasi, enne kui on valmis minuga võitlema,» ütles rivaali alistanud Ngannou pärast matši.

Ngannou (15 võitu, 3 kaotust) jaoks oli see juba üheksas nokauteerimine UFCs. Viimase viie aasta jooksul on enamat suutnud vaid brasiillane Thiago Santos.

Õhtu peamatšis alistas Justin Gaethje kergkaalus 12 matši kaotuseta püsinud Tony Fergusoni. Kohtumine lõppes viiendas raundis tehnilise nokaudiga. Fergusson paiknes kergkaalu edetabelis Habib Nurmagomedovi järel teisel kohal ning oli peamine pretendent järgmisele tiitlikohtumisele.

Teised tulemused:

Henry Cejudo (c) alistas Dominick Cruzi (TKO)

Calvin Kattar alistas Jeremy Stephensi (TKO)

Greg Hardy alistas Yorgan de Castro (otsus)

Anthony Pettis alistas Donald Cerrone'i (otsus)

Aleksei Oleinik alistas Fabricio Werdumi (otsus)

Carla Esparzai alistas Michelle Watersoni (otsus)

Vicente Luque alistas Niko Price'i (TKO)

Francis Ngannou knocks out Jairzinho Rozenstruik in under 30 seconds from r/sports
Tagasi üles