Simulaatoril kihutamine võis Charles Leclercile karuteene teha

Charles Leclerc koos oma tüdruksõbra Charlotte Sinega.

FOTO: HOCH ZWEI via www.imago-images.de/imago images/HochZwei

Vormeliäss Charles Leclerc sisustab koroonakriisis oma aega arvutimängudega ja peamiselt virtuaalselt F1-masinaga kihutamisega. Ta jagab oma kogemust voogedastusplatvormil Twitch, kus teda jälgivad tuhanded fännid, kuid ühel päeval pidi tema tüdruksõber selle tõttu pool tundi tänaval veetma.

Ferrari piloot Leclerc postitas sotsiaalmeediasse naljaka loo, kus tema tüdruksõber Charlotte Sine proovis vormeliässale helistada, kuid noormees oli mängimisele nõnda keskendunud ega kuulnud telefoni helisemas. Pärast 25-minutilist ootamist tuli Sine taibuka idee peale.

Ta hakkas Twitchi kaudu Leclerci fänniks ja ostis 5 eurot maksva tasulise versiooni, millega kaasneb võimalus voogedastajale sõnum saata. Leclerci ekraanile ilmus tekst, kus ta tüdruksõber palus tal välisukse avada, mille taga too oli juba pikalt oodanud. 

22-aastane Leclerc sai kohe aru, et tegu pole tavalise sõnumiga. Ta hakkas naerma ja tõttas koheselt tüdruksõbrale vastu. Hiljem viskas sõidumees veel selle üle nalja ka. «Kahju, et ta ainult ühe kuu tasulist versiooni ostis,» naeris Leclerc. 20-aastane Sine sellest juhtumist muidugi väga vaimustunud polnud, kuid loodetavasti see nende suhtele väga halvasti ei mõjunud. 

Monacolane on näidanud end heast küljest ka F1 virtuaalsetel radadel. Tänavusel hooajal on ta võidutsenud nii Bahreinis kui ka Hiina GPl. Näis, kas tal on sellest kasu ka päris masina roolis, sest F1 hooaeg peaks algama 5. juulil Austrias.

Tagasi üles