89-aastasena isaks saav Ecclestone pages raseda naise huvides Euroopasse

Postimees Sport
Copy
Fabiana Flosi (vasakul) ja Bernie Ecclestone (paremal)
Fabiana Flosi (vasakul) ja Bernie Ecclestone (paremal) Foto: Alexander Sandvoss via www.imago-images.de/imago images/Mandoga Media

Endine vormel-1 sarja juht Bernie Ecclestone kolis abikaasaga Šveitsi, et põgeneda Brasiiliat räsiva koroonakriisi eest.

89-aastane Ecclestone saab peagi isaks, sest tema 44-aastane abikaasa Fabiana Flos on lapseootel. Paarile peaks sündima juulis poisslaps. Kui varem elas endine vormelijuht abikaasa koduriigis Brasiilias, siis nüüd pühkis paar Brasiilia tolmu jalge alt ja asus pandeemia hirmus Šveitsi elama. 

«Brasiilias on palju häid erakliinikud, aga risk haigestuda koroonaviirusesse on seal suurem kui Euroopas. Lahkusime Brasiiliast turvalisuse kaalutlustel,» ütles endine vormelijuht Bildile.

Kindel on, et Ecclestone'il ei teki probleeme ka kallite Šveitsi eraklinnikute arvete maksmisel. Forbesi andmetel küündib briti ärimehe varade väärtus pea kolme miljardi euroni.

2017. aastal vormel-1 sarja tegevjuhi ametikohalt taandunud britil on varasemast abielust kolm täisealist tütart.

Brasiilias on aga olukord pandeemia tõttu tõepoolest üha halvenemas. Läinud nädalavahetusel ületas sealne nakatunute arv Itaalia ja Hispaania näitajaid. President Jair Bolsonaro trotsib meditsiiniekspertide soovitusi ning hurjutab kohalikke omavalitsusjuhte karantiini kehtestamise eest. «Üle kõige tahavad inimesed vabadust, demokraatiat ja austust,» teatas president hiljuti Facebooki postitatud videos.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles