FOTOD ⟩ Valitsev meister Flora ei suutnud pika pausi järel tartlaste väravalukku lahti muukida

Jarmo Jagomägi
, Reporter

Eesti jalgpalli meistriliiga teise vooru matšis pidi valitsev tšempion FC Flora koduväljakul Tartu Tammeka vastu leppima 0:0 viigiga.

Kohtumise esimene ohtlik võimalus avanes küll külalistel, kuid seejärel haaras oodatult initsiatiivi Flora. Tartlastele avaldati küll survet, ent rünnakutele jäi otsustav punkt panemata.

Teise poolaja alguses kasvas võõrustajate ülekaal veelgi. Mida minut edasi, seda rohkem ohtlikke olukordi tekitati, kuid vastased pidasid kenasti vastu. Korraliku tööpäeva tegi Tammeka väravavaht Karl Johan Pechter.

Üksikuid variante ei suutnud realiseerida ka külalised. Nõnda lepitigi pärast enam kui kahe kuu pikkust mängupausi väravateta viiki.

FC Flora ja Tartu Tammeka matšis käis kõva võitlus.
FC Flora ja Tartu Tammeka matšis käis kõva võitlus. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Muide, samad vastased on tänavu korra kohtunud. 11. märtsil Tartus peetud karikasarja veerandfinaalis jäi Flora peale 3:0.

Pool tundi varem peetud kohtumises võitles Tallinna Kalev koduplatsil välja 1:1 viigi Narva Transi vastu. Külalised viis 38. minutil juhtima Sadio Tounkara, võõrustajatele päästis punkti Marek Kaljumäe penaltist teise poolaja keskel.

Ühtlasi lõppes Premium liiga teine mänguvoor. Järgmised matšid peetakse tuleval nädalavahetusel.