Video 40-aastane abitreener lõi Euroopa liigas mängiva klubi vastu iluvärava

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Odense Boldklubi abitreener Henrik Hansen tegi treeningmängus skoori.
Odense Boldklubi abitreener Henrik Hansen tegi treeningmängus skoori. Foto: Ekraanitõmmis

Eile pidasid Taani jalgpalliklubid Odense Boldklub ja FC Kopenhaagen treeningkohtumise, mis lõppes 2:2 viigiga. Mängust hoopis rohkem kõneainet pakkus Odense abitreeneri kaunis tabamus.

Odense 40-aastane abitreener Henrik Hansen sekkus mängu 85. minutil, asendades vigastada saanud mängijat. Tol hetkel oli tema meeskond 1:2 kaotusseisus. Palju aega Hansen värava löömiseks ei vajanud, sest juba 86. minutil kasutas ta ära kaitsja eksimuse ning tõstis osavalt palli üle Kopenhaageni väravavahi.

Kopenhaageni puhul on tegu edukuselt Taani kõigi aegade teise klubiga. Kokku on pealinnaklubi võitnud 13 meistritiitlit, olles ka valitsev tšempion. Sel hooajal mängib Kopenhaagen ka Euroopa liigas, kus on jõudnud 16 parema sekka. Avamängus İstanbul Başakşehiri vastu tuli leppida 0:1 kaotusega, korduskohtumine lükkus koroonaviiruse tõttu edasi.