Bayern kindlustas väravatesajuga liidrikohta

Müncheni Bayerni ründaja Robert Lewandowski väravat tähistamas.
Müncheni Bayerni ründaja Robert Lewandowski väravat tähistamas. Foto: ANDREAS GEBERT/AFP

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga viimaste aastate kindel valitseja Müncheni Bayern jätkab meistrisarja väga võimsalt. 27. voorus alistati kodumurul Frankfurdi Eintracht 5:2.

Bayern alustas kohtumist väga võimsalt ja juhtima asuti juba 17. minutil, kui täpne oli Saksamaa jalgpallikoondislane Leon Goretzka. Esimese poolaja lõpus suutis Bayern skooriks juba 2:0 teha, sedapuhku toimetas palli Kevin Trapi seljataha Thomas Müller.

Teisel poolajal läks tõeliseks väravasajuks. Bayernil õnnestus tabamuseni jõuda veel kolmel korral, millele Eintracht vastas kahe väravaga. Võitjate kasuks tegid veel skoori Robert Lewandowski, Alphonso Davies ja omavärava sai kirja Martin Hinteregger. Kusjuures lõi just Hinteregger kaotajate ainsad kaks väravat.

Tänane võit oli Bayernile Bundesligas juba kuuendaks järjestikuliseks. Neli nendest tulid enne koroonaviiruse tõttu tekkinud mänguseisakut.

Bayernil on liigatabelis pärast 27. vooru koos 61 punkti, millega edestatakse Dortmundi Borussiat 4 silmaga. Kolmandat kohta hoiab 53 punktiga Bayeri Leverkusen.