P, 26.03.2023

Indrek Zelinski pani treeneriameti maha ja läks lattu tööle

Postimees Sport
Indrek Zelinski pani treeneriameti maha ja läks lattu tööle
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Indrek Zelinski
Indrek Zelinski Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallikoondise endine ründaja Indrek Zelinski pani mõne päeva eest maha abitreeneri töö Soome esiliiga klubis KTP. 45-aastane mees naasis kodumaale ja võttis vastu töökoha laos. 

«Mul ei ole midagi häbeneda. See on laotöö, füüsiliselt raske töö. See pole keeruline töö - tellimuste vastuvõtmine, komplekteerimine ja väljastamine -, aga füüsiliselt päris nõudlik. Mul on iga päev tööpäeva lõpuks 20 000 sammu tehtud, rääkis Zelinski portaalile Soccernet.ee.

Endise koondislase sõnul oli töökoha vahetus ajendatud koroonakriisist. «Nende (klubi -toim) eelarvesse planeeritud raha jäi koroonakriisi tõttu saabumata. Ära langesid mitmed jah-sõna öelnud ettevõtted, piletitulu ja suvel toimuvate merepäevade sissetulek,» selgitas Zelinski tagamaid.

Zelinski siirdus Soome 2018. aasta sügisel, kui asus tööle Argo Arbeiteri abitreenerina. Enne Soome minekut juhendas ta praegu Eesti esiliigas pallivat Pärnu Vaprust. Ka on ta leiba treeninud Eesti naistekoondise peatreenerina.

Eesti koondise eest käis Zelinski väljakul 103 korda ja lõi 27 väravat. Klubikarjääris kuulus Zelinski nii Flora kui ka Levadia ridadesse. Välisklubidest kandis ta Lahti, Aalborgi, Landskrona BoISi ja Fremi värve.

Pikemalt Zelinski uuest elust loe portaalist Soccernet.ee

Märksõnad
Tagasi üles