Eesti jalgpalli kõrgliiga viienda vooru kohtumises alistas koduväljakul mänginud  Nõmme Kalju 2:0 Tallinna FCI Levadia. Narva Trans kaotas koduväljakul 0:2 Viljandi Tulevikule.

Kalju pääses mängu seni kaotuseta püsinud Levadia vastu juhtima 20. minutil, kui Kaarel Usta tsenderdusest sai löögile Sander Puri. Kuigi Puri löögi suutis Levadia puurilukk Artur Kotenko tõrjuda, siis tagasi põrkunud pallil oli esimesena jaol Igor Subbotin, kes nahkkera väravavõrku lükkas.

Kalju teine tabamus sündis 56. minutil, kui ukrainlane Ivan Lobai venelase Amir Nahto nurgalöögi peaga väravasse suunas. Tulemusega 2:0 ka võitluslik, kuid üsna võimalustevaene mäng lõppes.

Teises tänaõhtuses mängus kaotas Narva Trans koduväljakul 0:2 Viljandi Tulevikule. Mõlemad külaliste väravad tulid penaltist. Kahel korral oli täpne Pavel Marin, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi vastavalt 18. ja 49. minutil.

Õhtu viimases mängus alistas FC Flora võõrsil 3:1 Paide Linnameeskonna. Valitsevad Eesti meistrid pääsesid juhtima 20. minutil, kui skoori tegi Rauno Sappinen. Poolajapausile florakad aga eduseisus ei läinud, sest esimese poolaja üleajal viigistas seisu Siim Luts.

Teisel poolajal õnnestus Floral kergest ehmatusest üle saada ning 73. viis Rauno Sappinen tallinlased taas ette. Lõppseisu 3:1 tõi üleajal tabloole Konstantin Vassiljev.