Levadia võttis Premium liigas kindla võidu, Trans viigistas Legioniga

Levadia mängijad väravat tagamas.
Levadia mängijad väravat tagamas. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

FCI Tallinna Levadia võttis Premium liiga kuuendas voorus kindla 4:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle. Liiga uustulnuk Tallinna Legion tegi koduväljakul 0:0 viigi Narva Transiga.

Levadia ja Kalevi mängu esimene värav sündis juba 10. minutil, kui nurgalöögist suutis peaga palli võrku saata Zurab Ochigava. 22. minutil pääses vabalt löögile Levadia ründaja Manucho, kelle ürituse tõrjus Tallinna Kalevi väravavaht Karl Andre Vallner. Pall põrkas otse Mark Oliver Roosnupu jalale, kes selle kindlalt võrku saatis.

79. minutil lõi Iurii Kolomoiets palli tühja võrku ja lõppseisuks vormistas 87. minutil Manucho.

Hooaega nelja kaotuse ja ühe viigiga alustanud Narva Trans ei olnud paremas löögihoos ka täna. 56. minutil jäid narvakad kümnekesi, kui punase kaardi teenis vasakul äärel tegutsenud Sadio Tounkara. Koduväljakul mänginud Legion ei suutnud aga arvulist ülekaalu ära kasutada ning 87. minutil jäädi ka isegi kümnekesi, kui Vsevolod Zassuhhin teenis samuti punase kaardi.