Hispaania meedia: Barcelonale pakuti alaealise mängumehe eest 100 miljonit

Barcelona mängijatel on võimalus heidelda nii Hispaania kui ka Euroopa meistritiitli eest.

FOTO: LLUIS GENE/AFP

Kataloonia väljaande Sport andmetel tehti FC Barcelona jalgpalliklubile 100-miljoniline pakkumine 17-aastase Ansu Fati värbamiseks.

Sport kirjutab, et selle nädala neljapäeval toimus Barcelona juhtkonnal virtuaalne koosolek, kus osalesid ka klubi mõned klubi treenerid. Koosolekul arutati peamiselt meeskonna värbamispoliitikat.

Klubi president Josep Maria Bartomeu oli alluvatele öelnud, et üks suurklubi on teinud nende 17-aastase mängumehe Ansu Fati eest 100 miljoni euro suuruse pakkumise. Väidetavalt olla aga koosolekut juhtinud president kohe pärast info edastamist teatanud, et Fati ei ole müügiks ning sel teemal rohkem ei peatuta.

17-aastane Hispaania noortekoondislane on sel hooajal Barcelona eest teinud kaasa 24 mängus (1012 minutit) ning löönud viis väravat. 

Väljaande Sport andmetel tunnevad mõned juhatuseliikmed muret klubi eelarve pärast. Barcelonal oli väidetavalt plaanis sel aastal teenida mängijate müügist 124 miljonit, kuid hetkel on sel tulureal veel 69-miljoniline auk. Olukorda ei teinud sugugi kergemaks ka koroonaviirusest tingitud finantskahjud, mis Kataloonia hiiu jaoks ulatuvad hinnanguliselt 150 miljonini. 

Tagasi üles