Armeenia-eestlaste duellis jäi peale Antonov, Baranov põhjustas penalti

Ilja Antonov rõõmustamas Eesti koondise särgis löödud värava üle, taustal paistab ka Nikita Baranov. Foto: Tairo Lutter

Armeenia kõrgliigas mängivate Eesti koondislaste Nikita Baranovi ja Ilja Antonovi koduklubide Alaškerti ja Ararat-Armenia vastasseisus jäi 2:1 peale võõrsil mänginud Ararat-Armenia.

Nii Baranov kui ka Antonov alustasid kohtumist algkoosseisus. Külalised läksid juba 11. minutil juhtima, ent teise poolaja keskel Aleksandar Glišic viigistas. Skoor 1:1 püsis tablool siiski vaid kuus minutit, kuniks Ararat-Armenia kasuks määrati penalti, mille realiseeris Mailson. Eelnenud olukorras oli kohtunikku hinnangul määrusi rikkunud Baranov, kirjutab Soccernet.ee.

55. minutil kollase kaardi saanud Antonov võeti 60. minutil pingile, Baranov viibis väljakul kogu kohtumise.