Magusa võidu teeninud Leipzig astus Dortmundile sammu lähemale

Christopher Krutto
Mängu kangelaseks kerkinud Dani Olmo (fookuses).
Mängu kangelaseks kerkinud Dani Olmo (fookuses). Foto: Markus Gilliar/Markus Gilliar/GES/POOL

Eile õhtul võttis Saksamaa jalgpalli kõrgliigas RB Leipzigi võõrsil tähtsa 2:0 võidu Hoffenheimi üle.

Bundesliga 31. vooru avamäng algas tormiliselt. 6. minutil teenis Hoffenheim penalti, kuid VAR tühistas selle. 9. minutil mängis Leipzigi äärekaitsja Nordi Mukiele hea palli kasti ja talvel meeskonnaga liitunud Dani Olmo lõi 1:0.

Sellega talendikas horvaat ei piirdunud ja juba 11. minutil vormistas pallivõlur Marcel Sabitzeri söödust lõppseisuks 2:0.

Selle võiduga tõusis Leipzig mängu vähem pidanud  Dortmundi Borussiast vaid 1 punkti kaugusele. Hetkel ollakse liigas kolmandal kohal.

Müncheni Bayernil on täna võimalus vormistada kaheksas järjestikune meistritiitel. Selleks peavad nad täna alistama Mönchengladbachi Borussia ja Dortmund kaotama Düsseldorfi Fortunale.