Messi ja Ronaldo ajasid Itaalia legendil harja heas mõttes punaseks

Henry Lääne
Copy
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: RAFAEL MARCHANTE/REUTERS

Torino Juventuse ja Portugali superstaar Cristiano Ronaldo ning Barcelona ja Argentina täht Lionel Messi on löönud nii palju väravaid, et jalgpallimaailma endiste tippründajate saavutused kahvatuvad nende kõrval.

Itaalia endine ründetuus Filippo Inzaghi ütles Gazzetta dello Spordile läbi huumoriprisma, et Ronaldo ja Messi ajavad teda närvi. «Näiteks mina ja Raul (Madridi Reali ja Hispaania koondise endine esiründaja - toim.) näeme nüüd nende tõttu kehvad välja,» kostis mees, kes oli sarnaselt Indrek Zelinskile pool elu suluseisus.

Messi ja Ronaldo on jalgpallimaailma domineerinud üle kümne aasta ning portugallane ja argentiinlane on purustanud erinevaid võimsaid rekordeid. Näiteks on nad ainsad pallurid, kes on Meistrite liigas löönud üle 100 värava.

Muide, 46-aastane Inzaghi läheb ajalukku Itaalia ühe parema kesktormajana. Ta on tulnud nii Itaalia kui ka Meistrite liiga tšempioniks ja krooniti kodumaaga 2006. aastal maailmameistriks.

Praegu töötab Inzaghi peatreenerina. Tema juhendada on Itaalia tugevuselt teise liigasse kuuluv Benevento, kes on 28 vooruga kogunud suisa 69 punkti ning edestab lähimat jälitajat Crotonet 20 silmaga. Seega on Inzaghi järgmisel hooajal Serie As tagasi.

Tagasi üles