VIDEO ⟩ Tõsiselt vigastada saanud Arsenali väravavaht lubas patustajale kere peale anda

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Olukord, kus Bernd Leno sai vigastada.
Olukord, kus Bernd Leno sai vigastada. Foto: GARETH FULLER / REUTERS / Scanpix

Londoni Arsenali jaoks oli täna kurb päev: 5. üleminuti väravast kaotati võõral väljakul 1:2 Brightonile, lisaks sai vigastada põhiväravavaht Bernd Leno.

Matš läks tuliseks avapoolaja lõpus, mil Brightoni ründaja Neal Maupay õhust palli püüdnud Lenoga kokku põrkas. Sakslane sai nõnda tõsiselt viga, et toimetati platsilt ära kanderaamil. Väljakult lahkudes lubas puurilukk vastasega hiljem arved klaarida.

Väike intsident Arsenali esialgu ei murdnud. Külalised pääsesid 68. minutil Nicolas Pepe väravast juhtima. Brightonil oli aga kiire vastus olemas, seitse minutit hiljem oli täpne Lewis Dunk.

Matšile pani otsustava punkti eelnimetatud Maupay. Prantslane tõi võõrustajatele võidu põhimõtteliselt viimasel sekundil. Lõpuvile järel olid tunded päris kuumad.

Ühtlasi jätkus Arsenali nukker hooaeg: 30 vooru järel hoitakse alles üheksandat kohta. 15. positsioonil püsiv Brighton võitleb liigasse püsimajäämise eest.