Real kasutas Barcelona libastumise ära ja kerkis liidriks

Toimetas Karl Juhkami
Madridi Reali mängumehed.
Madridi Reali mängumehed. Foto: Reuters/ScanPix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas vahetus tabeliliider, kui Madridi Real alistas pühapäeval 2:1 Real Sociedadi.

Real asus kohtumist juhtima 50. minutil, kui kapten Sergio Ramos realiseeris Vinicius Juniori teenitud penalti. Mõned minutit hiljem pidi tagalamees aga vigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Hispaania kuninglik klubi duubeldas oma eduseisu 70. minutil, kui väravavõrku sahistas Karim Benzema. Sociedadi auvärava lõi Mikel Merino.

Kuna Reali suurrivaal ja tiitlikaitsja Barcelona kaotas reedel punkte – nimelt tegid katalaanid Sevillaga 0:0 viigi – tõusid igirivaalid sama pulga peale. Nii Realil kui ka Barcelonal on koos 65 punkti, kuid parem omavaheliste mängude seis annab hetkel eelise Zinedine Zidane'i hoolealustele.