Liverpool teenis veenva võidu ja võib täna meistriks tulla

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Liverpooli poolkaitsja Fabinho sai Crystal Palace’i vastu kirja värava ja resultatiivse söödu. Foto: Shaun Botterill/AP

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel alistas Liverpool eile koduväljakul 4:0 Crystal Palace’i. Meistritiitlist lahutab Liverpooli nüüd vaid kaks punkti.

Liverpooli eest avas skoori 23. minutil äärekaitsja Trent Alexander-Arnold, kes oli täpne karistuslöögist. 44. minutil sai Mohamed Salah poolkaitsjalt Fabinholt hea läbisöödu ning viis kodumeeskonna poolajapausiks 2:0 juhtima.

Mängu 55. minutil sai kauglöögist tabamuse kirja ka Fabinho ning 69. minutil lõpetaks kiirrünnaku väravaga Sadio Mane.

Liverpoolil on võimalik meistritiitel kindlustada juba täna. Selleks peaks Londoni Chelsea kodustaadionil alistama Manchester City. Kohtumise avavile kõlab kell 22.15.

Kui Manchester City suudab Chelsea alistada, on Liverpooli järgmine võimalus tiitel võita just kohtumises Manchester City vastu, mis peetakse 2. juulil.