Saaremaal kindla võidu teeninud Flora lõpetas avaringi ainsana kaotuseta

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Teise värava autor Rauno Alliku.
Teise värava autor Rauno Alliku. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Valitsev Eesti jalgpallimeister alistas võõral väljakul 4:0 FC Kuressaare ning kindlustas liidrikohta.

Külalised avasid skoori juba 10. minutil, mil realiseeris penalti Rauno Sappinen. Avapoolaja keskel duubeldas eduseisu Rauno Alliku. Tallinlased kontrollisid muretult kogu kohtumist. Teisel kolmveerandtunnil löödi samuti kaks väravat, täpsed olid Henri Järvelaid ja Märten Kuusk.

Ühtlasi lõppes Flora jaoks esimene ring ehk kohtutud on kõigi üheksa satsiga. Valitsev meister võitis neist kohtumistest kaheksa, ainsana sai neilt viigipunkti kätte Tartu Tammeka.

Samal ajal peetud kohtumises teenis Viljandi Tulevik koduplatsil raske 2:1 võidu Tallinna Kalevi üle. Külalised viis 7. minutil juhtima Henri Anier, võõrustajate viigivärava lõi Pavel Marin 29. minutil. Otsustav punkt pandi matšile alles 90. minutil, mil penaltist oli täpne Herol Riiberg.

Üheksas mänguvoor lõppeb täna õhtul: kell 16 võõrustab Narva Trans FCI Levadiat, kolm tundi hiljem külastab Legion Paide Linnameeskonda.