Narva pidas Levadiaga tõelise thrilleri, milles võitja jäi selgitamata

Martin Reim.
Martin Reim. Foto: Brit Maria Tael / Eesti Jalgpalli Liit

Narva Kreenholmi staadionil toimunud Eesti meistriliiga üheksanda vooru kohtumises läksid vastamisi kohalik Trans ja külla sõitnud Tallinna Levadia. Ohtralt väravaid pakkunud matš lõppes 4:4 viigiga.

Külaliste jaoks algas mäng vägevalt, sest juba kolmandal minutil viis Mark Oliver Roosnupp Levadia juhtima. Tabamusele tegi eeltöö Elevandiluuranniku mängumees Elysee Kouadio.

Transi vastus oli võimas, sest järgneva 13 minutiga kostitati külalisi koguni kolme vastuseta tabamusega. Aleksandr Zakarliuka värav viigistas mänguseisu ja Chinedu Charles Geoffrey ning Nurlan Novruzov viisid Narva 3:1 juhtima.

Esimese poolaja lõpus suutis Levadia kaotusseisu ühe värava võrra vähendada, kui Elysee Kouadiopalli Andreas Vaikla selja taha toimetas. Transi jaoks polnud see ainus kehv uudis, sest 39. minutil saateti punase kaardiga puhkama kolmanda värava autor Nurlan Novruzov.

Teise poolaja keskpaigas kandsid Levadia rünnakud lõpuks taaskord vilja. 66. minutil realiseeris penalti Markus Jürgenson ning kolm minutit hiljem viis Aime Gando külalised jällegi juhtima.

Narva ei lasknud pead norgu ja kümnekesi jahiti viigiväravat. Sellega saadi ka oivaliselt hakkama, sest 82. minutil seadis lõppresultaadi 4:4 tabloole teist korda täna skoorinud Chinedu Charles Geoffrey.

Levadia jaoks on käsil väga kehv periood, sest viimasest kolmest voorust on saadud liigatabelisse ainult kaks viigipunkti. Narva teenis Oleg Kurotškin esimeses kohtumises tänavu tabelisse kolmanda punkti ja ollakse endiselt võiduta.