Barcelona loovutas taaskord punkte, Madridi Realil võimalus tõusta ainuliidriks

Christopher Krutto
Celta vigo mängijad tähistamas 2:2 väravat.
Celta vigo mängijad tähistamas 2:2 väravat. Foto: STR/AFP

Barcelona tegi eile õhtul peetud Hispaania jalgpalli kõrgliiga kohtumises Celta Vigoga 2:2 viigi ja andis tiitlikonkurendile Madridi Realile võimaluse tõusta tabeli ainuliidriks.

Barcelona alustas mängu paremalt ja juba avaminutitel tabas keskkaitsja Gerard Pique nurgalöögist latti. 20. minutil toimetas Lionel Messi kavala karistuslöögiga palli Luis Suareze pea peale, kes mängu skoori avas.

Teise poolaja alguses õnnestus Celta Vigol pääseda kontrasse, mille tulemusena Venemaa koondislane Fjodor Smolov seisu viigistas. 67. minutil viis Suarez Barcelona uuesti juhtima.

Barcelona oli lähedal väärtuslikule võidule, kuid 88. minutil skooris Iago Aspas suurepärase karistuslöögi ja teenis Celta Vigole viigipunkti.

Barcelona hoiab hetkel liigatabelis 69 punktiga esimest kohta. Mängu vähem pidanud Madridi Real kohtub täna Espanyoliga ja kerkib võidu korral ainuliidriks.